Hakkımızda

Aksoy Şifalı Bitkiler.com, Konya Şehir Merkezi Aziziye Cami yanında  Aksoy Şifalı Bitkiler Aksoy Şifalı Bitkiler - Baharat adıyla faaliyetini çok uzun yıllardır sürdürmektedir.  Bitkilerin ve Baharatın önemini anlattığımız ve ticaretini yaptığımız iş yerimizde, tüketici memnuniyetini gözetmeye önem göstermekteyiz. Geniş ürün çeşitlerimiz ile Yerelde Konyalı hemşehrilerimize etmekteydik. Artık tüm Türkiye’ye e-ticaret yapımız üzerinden  Bitkisel Ürünler, Bitkisel Yağlar, Bitkisel Çaylar, Baharatlar, Gıda Takviyeleri, Kişisel Bakım, Kozmetik, , Bitkisel Karışımlar, Şifalı Bitkiler Zayıflama Ürünleri, Yöresel ürünler, Organik Ürünler, Yemişler gibi pek çok kaliteli ve orjinal ürünleriyle hizmet vermekteyiz.

Bitkilerin şifa olması temennisiyle sağlık ve afiyet dolu günler geçirmenizi temenni eder, Güvenli yapımızla E-Ticaretin nimetlerinden faydalanmak adına tüm müşterilerimize selam ederiz.
E-ticaret sitemiz SSL Güvenlik sertifikasına sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Alışverişinizde siz kıymetli müşterilerimize işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebileceğiniz bir ortam sunmaktayız.

İyi alışverişler dileriz.